کتاب هیأت

مهـرواره برگزیـدگان سـال هیــأت و تشـکلهای دیـنی جمهوری اسلامی ایران

کتاب هیأت

مهرواره هوای نو با توجه به رسالت خویش و به منظور ارج نهادن به نویسندگان و پژوهشگران و توسعه محتوای علمی و کاربردی این حوزه بخش ویژه‌ای را به کتاب و پژوهش اختصاص داده است و از نویسندگان، فعالان حوزه نشر و هیأت‌ها و تشکل‌ها دعوت می‌کند که کتاب‌هایی را که با موضوع هیأت و تشکل‌های دینی هیأت‌پایه در حوزه‌های مختلف به چاپ رسانده‌اند را به دبیرخانه مهرواره معرفی نمایند.
مهرواره هوای نو تمامی آثار را در دو محور کتاب سال هیأت و کتاب سال عاشورا توسط هیئت داوران هر بخش به طور تخصصی بررسی نموده و در هر رشته یک برگزیده و شایسته تقدیر معرفی خواهد کرد.

جایزه کتاب سال هیأت

جایزه کتاب سال هیأت در 3 رشته محتوای کاربردی هیأت، مستندنگاری هیأت و متون آموزشی و پژوهشی هیأت از همه ناشران و پدیدآورندگان آثار دعوت می‌کند، یک نسخه از آثار منتشرشده‌شان را بدون محدودیت تاریخ انتشار به دبیرخانه مهرواره ارسال کنند.

جایزه کتاب سال عاشورا

با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر در چهارمین دوره انتخاب «کتاب سال عاشورا » از همه ناشران و پدیدآورندگان آثار دعوت می‌شود از بین آثار منتشرشده‌شان در سال‌های 1398 و 1399 یک نسخه از اثر را به دبیرخانه مهرواره ارسال کنند.
این جایزه در 7 رشته‌‌ی پژوهش، شعر و نوحه، ادبیات داستانی، ادبیات نمایشی، کودک و نوجوان، مستندنگاری و روایت، آثار هنری مکتوب، اثر می‌پذیرد.

assignment_turned_in
جایزه کتاب سال هیأت

محتوای کاربردی هیأت

در این رشته کتاب و محتوا‌ی کاربردی مربوط به موضوعات ذیل هیأت است مثل: مهارت‌های سخنوری و مداحی، کتب ادعیه و دیگر موضوعاتی که مرتبط با هیأت است مطابق شاخص‌های کارشناسی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
assignment_turned_in
جایزه کتاب سال هیأت

مستندنگاری هیأت

در این رشته کتاب و محتوا‌های مربوط به تاریخ شفاهی، خاطره‌نگاری، تجربه‌نگاری و … هیأت‌ها مطابق شاخص‌های کارشناسی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
assignment_turned_in
جایزه کتاب سال هیأت

متون آموزشی و پژوهشی هیأت

در این رشته کتاب‌ و محتوای پژوهشی و پایان‌نامه‌های که مربوط به حوزه هیأت‌ها و تشکل‌های دینی هیأت‌پایه است و به عنوان یک کار پژوهشی در حوزه تبلیغ دین و یا حوزه مربوط به فعالیت های فرهنگی دینی است مطابق شاخص‌های کارشناسی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
assignment_late

طریقه ارسال آثار

علاقه مندان می توانند پس از ثبت نام در وبگاه اینترنتی آثار و کتب خود را به آدرس دبیرخانه ارسال نمایند.
فرهیختگان گرامی با عضویت در کانالهای اجتماعی مهرواره از اخبار و رویدادهای روز مهرواره مطلع گردید.